Ważna informacja dla „Żabek”

Drodzy Rodzice oraz Dzieci z grupy Żabki.

Aby ułatwić nam kontakt, założyłam grupę na profilu społecznościowym Facebook dla chętnych. Proszę szukać naszej grupy pod tym linkiem

Zachęcam chętnych do korzystania z moich propozycji. Oczywiście nadal można kontaktować się ze mną mailowo: przedszkole2gd@golub-dobrzyn.pl

Pozdrawiam

Karolina Adamczyk

Kochane Dzieci z grupy Żabki, Drodzy Rodzice.

Wszyscy znaleźliśmy się w nietypowej sytuacji, jaka jest obecnie. Niestety nie możemy spotkać się osobiście.

Kochane Żabki bardzo za wami tęsknimy, mamy nadzieję, że niedługo sytuacja się unormuje i będziemy mogli się zobaczyć i wspólnie bawić oraz poszerzać naszą wiedzę.

Nie będziemy Was, drodzy rodzice zasypywać zadaniami do wykonywania. Wiemy, że część z was pracuje, macie starsze dzieci w szkole, które obecnie bardziej potrzebują Was i waszej pomocy podczas zadań szkolnych. Wasze dzieci będą jeszcze chodziły do przedszkola w przyszłym roku, wtedy nadrobimy  naszą  „przedszkolną rozłąkę”.

Przesyłam kilka linków, które mogą Wam się przydać,  są to zabawy muzyczno- ruchowe. Dzieci je znają, ponieważ bawimy się wspólnie w przedszkolu. Wystarczy, że włączycie komputer i dziecko może tańczyć i bawić się samodzielnie przy muzyce. Polecam serdecznie.

Tu znajdziecie wiele muzycznych inspiracji

Również tutaj

A może macie ochotę wykonać z dziećmi wspólny eksperyment lub masę plastyczną? Tu znajdziecie kilka przekładów

Doświadczenie „Jak powstaje tęcza”

Jak zrobić masę plastyczną z kuchennych składników.

Jak zrobić piasek kinetyczny?

Oczywiście jeśli macie ochotę na więcej, może chcecie poćwiczyć z dzieckiem indywidualnie, potrzebujecie pomysłów na prace plastyczne lub kart pracy zachęcam do kontaktu. Chętnie Wam w tym pomożemy. W tym tygodniu mieliśmy wykonywać prace plastyczne: Tulipany w wazonie, Wiosenne kwiaty. Może podzielicie się zdjęciem wykonanej pracy o tematyce wiosennej. Będzie nam bardzo miło.

Zachęcamy, do kontaktu mailowego, bądźmy w kontakcie. zabki-pp2@wp.pl

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy zdrowia

Karolina Adamczyk

Marta Wolska