Przypominamy rodzicom, że od jutra 1 lipca zaczyna się wakacyjny dyżur dla dzieci, których rodzice złożyli deklaracje na ten czas. W lipcu zajęcia będą się odbywały w budynku przy ul. Sienkiewicza 6. Dwa pierwsze tygodnie sierpnia przedszkole pozostaje zamknięte, natomiast od 16 sierpnia spotykamy się w budynku przy ul. Szkolnej 37.Pożegnanie sześciolatków

W minionych dniach pożegnaliśmy się z sześciolatkami, a właściwie już z siedmiolatkami, które po wakacjach zaczną naukę w pierwszych klasach. Występy były piękne, wzruszające i różnorodne. Łezka zakręciła się w niejednym oku małym i dużym. Trudno się dziwić, gdyż wiele dzieci spędziło w swoich grupach aż cztery lata. Dziękujemy gorąco rodzicom za współpracę, zaangażowanie, wszelką pomoc, miłe słowa, sugestie ale i również uwagi krytyczne, ponieważ to one pozwalają dostrzec coś, co uszło być może naszej uwadze. Dzieciom życzymy samych sukcesów i fantastycznych nowych przyjaźni.
Wakacyjny dyżur

Dyrektor przedszkola informuje, że u Pani intendentki można pobierać i składać deklaracje na wakacje. Te, które podpisywali Państwo we wrześniu obowiązują wyłącznie do końca czerwca. Do przedszkola w okresie wakacyjnym mogą uczęszczać jedynie dzieci rodziców, którzy w tym okresie pracują. W lipcu dyżurujące grupy będą w budynku przy ul. Sienkiewicza 6, a od 16.08.2021 r. w budynku przy ul. Szkolnej 37. Przypominamy, że zgodnie z informacją, którą opublikowaliśmy już 20 kwietnia, w terminie 02.08 – 13.08.2021 r. przedszkole będzie nieczynne. Ostateczny termin złożenia deklaracji to 18. 06. 2021 r.


Informacja o wycieczkach

Dyrektor przedszkola informuje, że w czerwcu są zaplanowane wycieczki do Papowa Toruńskiego:

14.06.2021 r.Biedronki, Motyle, Pszczółki, Żabki

15.06.2021 r.Krasnale, Papugi, Sowy

16.06.2021 r.Misie, Myszki, Odkrywcy

17.06.2021 r. – Naukowcy, Podróżnicy, Wędrowcy

18.06.2021 r. – Jagódki, Kotki, Smerfy

Autokary z dziećmi wyjeżdżają zaraz po pierwszym śniadaniu z okolic budynków przedszkola. Prosimy, by dzieci były przed godziną 8.00 obecne w grupach. Zabieramy z przedszkola ze sobą drugie śniadanie (kanapki z szynką) oraz wodę do picia. Ponadto dzieci mogą zabrać ze sobą plecaczki z napojem czy jakąś przekąską. Prosimy o wygodny strój dla dzieci, najlepiej „na cebulkę”. Na obiad wracamy do przedszkola.Bardzo Ważne – Przerwa wakacyjna

Szanowni Rodzice!

Dyrektor Przedszkola Informuje, że w okresie

od 02.08.2021 do 13.08.2021 roku.

będzie przypadała przerwa wakacyjna

W tym czasie przedszkole będzie nieczynne, a
w czasie trwania przerwy w pracy przedszkola będziecie Państwo musieli zapewnić opiekę swoim dzieciom.

Zapisy dzieci do przedszkola na czas dyżuru wakacyjnego odbędą się w późniejszym terminie, o którym zostaniecie Państwo poinformowani.

Poniżej treść pism:

Pismo Przewodniczącego Komisji Oświaty

Pismo Kierownika Miejskiego Zespołu Obsługi Oświaty


Powrót dzieci do przedszkola od 19 kwietnia 2021 r

Drodzy rodzice od poniedziałkowego poranka 19 kwietnia 2021 r. będziemy czekać z radością na wszystkich przedszkolaków. Wracamy do pracy stacjonarnej. Zapraszamy wszystkie dzieci do swoich sal i kolegów. Do zobaczenia.