Relacja z konkursu fotograficznego

Anna Wazówna między innymi zgłębiała wiedzę medyczną, interesowała się zielarstwem i ziołolecznictwem, sama wytwarzała leki i hodowała rośliny lecznicze. W okolicy zamku golubskiego prowadziła własny ogród. Mali mieszkańcy naszego miasta poznają sylwetkę królewny, a my chcielibyśmy, by oni również nabywali  świadomość jak dbać o własne zdrowie.

W ramach realizacji projektu związanego z przypadającą w tym roku 450 rocznicą urodzin Anny Wazówny ogłosiliśmy m.in. konkurs dla rodzin naszych przedszkolaków nt. „Nasz zdrowy (przy) domowy ogródek witaminowy”.

Ogromnie się cieszymy, że udało się zachęcić rodziny do udziału w tym przedsięwzięciu. W odpowiedzi na naszą propozycję dostarczono może niezbyt liczną ilość prac, ale te które do nas dotarły wzbudziły nasz zachwyt i uznanie. Jesteśmy pełni podziwu dla pomysłowości, zaangażowania zarówno rodziców jak i dzieci. Bardzo się cieszymy, że rodzice znaleźli czas by spędzić go wspólnie z dziećmi, to bezcenna wartość i efekt tego konkursu.  Jesteśmy również przekonani, że dla dzieci będą  to miłe wspomnienia, tym bardziej ,że dokumentacja związana z konkursem zostanie w Państwa domowych archiwach Wiedza zdobyta przez dzieci w ten sposób zostanie na zawsze w ich pamięci. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Zapraszamy do obejrzenia plonów konkursu.

Praca 1

Praca 2

Praca 3

Praca 4

Praca 5

Praca 6

Praca 7

Praca 8

Praca 9

Praca 10

Praca 11