Dla „Myszek” i nie tylko

Dzień dobry! Witam serdecznie dzieci i rodziców. Miło mi gościć na stronie przedszkola, w zakładce dotyczącej Waszej grupy.
W tym czasie, kiedy nie możemy spotykać się w przedszkolu na katechezie, chciałabym mieć z Wami kontakt właśnie w ten sposób. Dlatego jeden lub dwa razy w tygodniu będę Wam przekazywała propozycje zadań do wykonania, piosenki do posłuchania, filmy do obejrzenia. Korzystajcie z nich kiedy tylko będziecie mieli czas i ochotę. Zaproście też swoich rodziców i rodzeństwo, abyście razem mogli spędzić razem czas. Jeśli będziecie chcieli, możecie przesyłać na adres mailowy: e mail przedszkola lub nietypowasytuacja@wp.pl  zdjęcia Waszych prac czy filmiki.
      Dzisiaj Niedziela Palmowa. Nie możemy niestety iść do kościoła, ani porozmawiać sobie o tym temacie na katechezie ale mam dla Was propozycję ?. Poproście rodziców aby ściągneli na swój komputer lub telefon aplikację „Biblia dla dzieci” . I tam znajdziecie odcinek ” Osiołek i Kròl”. Mówi on właśnie o wjeździe Pana Jezusa na osiołku do Jerozolimy. Dziś nazywamy to wydarzenie- Niedzielą Palmową, a dlaczego…to dowiecie się jak obejrzycie ten krótki film. Potem można wykonać jeszcze fajne zadania z którymi sobie na pewno poradzicie? A w przyszłym tygodniu zachęcam Was do obejrzenia odcinków, które mówią o tym, co Pan Jezus przeżył zanim umarł na krzyżu, a potem zmartwychwstał. Tytuły tych filmików to : ” Pożegnalny posiłek”, ” W Ogrodzie Oliwnym”, „Wykonało się!”, „Szczęśliwa niedziela”.
Na stronie przedszkola w bocznym panelu pt. „Z dzieckiem w domu” jest taki podtytuł ” Rekolekcje wielkopostne”. Zamieściłam tam zadania dotyczące Drogi Krzyżowej Pana Jezusa, którą omawialiśmy na katechezie. Jeśli chcecie możecie też tam zajrzeć.
Pamiętam o Was i Waszych rodzinach w codziennej modlitwie ? i proszę, abyście też pomodlili się za mnie, za co Wam bardzo dziękuję.? Pozdrawiam serdecznie
ZOSTAŃCIE Z BOGIEM!!!