Rodzinny piknik 2022

Rodzinny piknik 2022

20 maja w naszym przedszkolu odbył się rodzinny piknik. Wróciliśmy do tradycji sprzed pandemii, kiedy to przy współudziale Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Golubiu-Dobrzyniu zaczęliśmy organizować w maju “biało-czerwone” pikniki. Tym razem również we współpracy podjęliśmy się realizacji podobnego przedsięwzięcia. Gorąco i serdecznie chcielibyśmy podziękować:

 • dyrektor MiPBP Pani Barbarze Wasiluk oraz jej pracownikom za współpracę,
 • rodzicom i tym, bez których nie byłoby możliwe zorganizowanie np. loterii fantowej,
 • rodzicom, którzy zadbali o zaopatrzenie w pyszne słodkości piknikowej kawiarenki.

Na pikniku staraliśmy się połączyć kilka elementów. Skoro piknik rodzinny, to nie mogło oczywiście zabraknąć okolicznościowych piosenek dla rodziców. 23 maja mija 180 lat od narodzin naszej patronki Marii Konopnickiej, dlatego występ dzieci był przygotowany w oparciu o jej tekst „Na jagody”. Nawiązaliśmy również do niedawnych urodzin Anny Wazówny, przygotowując stoisko z wysianymi przez dzieci, pracowników oraz niektórych rodziców ziołami. Dziękujemy Golubsko-Dobrzyńskiemu Klubowi Karate KYOKUSHIN za pokaz i zaproszenie.

Gorąco dziękujemy sponsorom:

 • Kancelarii Adwokackiej Ewy Badowskiej,
 • Firmie Handlowej p. Aliny Czajka,
 • Nadleśnictwu Golub-Dobrzyń,
 • Bankowi Polskiemu PKO filia w Wąbrzeźnie,
 • Zarządowi Firmy AGROLOK,
 • Firmie SolarSpot,
 • Państwu Barbarze i Józefowi Krępeć,

Dziękujemy wszystkim bliskim naszych przedszkolaków za udział w pikniku i skorzystanie z oferty:

 • zakupu losów w loterii fantowej,
 • przejażdżek na kucyku,
 • zakupu ziół , zielonych roślin,
 • wykonania dziewczynkom kolorowych warkoczyków.

Dzięki Państwu, udało się nam zebrać 2545,00 złotych. Za te środki planujemy zakup piłek oraz kilku hulajnóg lub pojazdów do odpychania dla dzieci. Bardzo, bardzo wszystkim dziękujemy.


Comments are closed