Światowy Dzień Inwalidy

10 maja 2022 dzieci z naszego przedszkola wystąpiły dla seniorów z naszego miasta z okazji Światowego Dnia Inwalidy. Uroczystość pod hasłem „ Kultura, integracja i dostępność’ odbyła się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu – Dobrzyniu. Dzieci z grupy „Myszki” wystawiły przedstawienie pt. „ Jak przedszkolak zaczął dbać o zdrowie”, dzieci z grupy „Wędrowcy” zaprezentowały taniec „Le Bastringlo”, swoje talenty zaprezentowały dzieci z grupy „Naukowcy” : Nadia Stogowska zaśpiewała piosenkę Kaliny Jędrusik „ A ja się boję sama spać”, Milan Godlewski wyrecytował wiersz Teresy Fiutowskiej „Rozmowy z kroplą wody” oraz Maja Pietrzak wykonała taniec baletowy do utworu Edwarda Griega. Występy zostały bardzo miło przyjęte i nagrodzone brawami, przedszkolaki otrzymały także słodką niespodziankę. Dziękujemy bardzo!

Karolina Adamczyk, Ewelina Kacprzykowska, Hanna Stanicka


Comments are closed