Sukces naszych przedszkolaków w Wojewódzkim Festiwalu Dziecięcych Talentów

Sukces naszych przedszkolaków w Wojewódzkim Festiwalu Dziecięcych Talentów

25 marca 2022 roku w Domu Kultury w Wąbrzeźnie odbył się Wojewódzki Festiwal Dziecięcych Talentów PRZEDSZKOLNY MISZ – MASZ. Z naszego przedszkola wzięły w nim udział dziewczynki z grupy Naukowcy: Nadia Stogowska oraz Maja Pietrzak. Festiwal otworzyła Dyrektor WDK p. Gizela Pijar oraz Zastępca Burmistrza Wąbrzeźna p. Wojciech Trzciński. Przedszkolny Misz-Masz składał się z trzech części: wokalnej, recytatorskiej oraz tanecznej. Nadia Stogowska zaśpiewała utwór pt. „A ja się boję sama spać” Kaliny Jędrusik i zajęła III miejsce spośród 17 uczestników tej części. Maja Pietrzak zatańczyła układ baletowy do utworu Edwarda Griega i zajęła I miejsce w swojej kategorii.  Gratulujemy naszym przedszkolakom i dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji. Ewelina Kacprzykowska


Comments are closed