Bankowiec z Arielką u Naukowców

25 marca grupę Naukowcy odwiedził tata Małgosi, p. Daniel, który wtajemniczył przedszkolaków w świat przedsiębiorczości. Przybliżył dzieciom zawód bankowca: wyjaśnił na czym polega praca w banku, dlaczego warto oszczędzać pieniądze, pokazał kilka sposobów jak rozpoznać prawdziwe banknoty. Naukowcy zapoznali się również z urządzeniami takimi jak liczarka oraz tester, które nie były tak łatwe w obsłudze jak się nam wszystkim wydawało. Na koniec spotkania Pan Daniel wręczył Naukowcom upominki oraz włączył się w akcję „Cała Polska czyta dzieciom” i przeczytał ulubione opowiadanie Małgosi  z Krainy Disneya pt. „Arielka”.

Dziękujemy Panu Danielowi za ciekawe zajęcia, poświęcony czas, upominki oraz włączenie się w akcję Fundacji „ABC XXI wieku- cała Polska czyta dzieciom”. Ewelina Kacprzykowska