Policjant u Naukowców

11 marca 2022 roku grupę Naukowcy odwiedził Policjant Pan Radosław Godlewski-tata Milana. Opowiedział przedszkolakom na czym polega praca policjanta; jakie są rodzaje służb; dlaczego od najmłodszych lat musimy przestrzegać reguł i zasad – jak np. KODEKSU PRZEDSZKOLAKA. Pan Radosław opisał również mundur policyjny z czego się składa i wyjaśnił co to furażerka oraz tonfa. Największą atrakcją dla przedszkolaków był oczywiście pokaz jak obezwładnić tonfą złodzieja oraz w jakim celu i od kiedy używa się kajdanek. Pan Radek oprócz ciekawych zajęć umilił naszym przedszkolakom popołudnie i przeczytał opowiadanie pt. „Zuzia nie korzysta z pomocy nieznajomego”. Dziękujemy Panu Radosławowi za poświęcony czas, za słodki upominek oraz za włączenie się w kampanię „Cała Polska czyta dzieciom”.