Zagłosujcie na nasze Przedszkole w konkursie „Działaj z imPETem”!

Zagłosujcie na nasze Przedszkole w konkursie „Działaj z imPETem”!

Szanowni Państwo dzieci z grupy „Odkrywcy” realizują program „Działaj z imPETem” p.t. „Przedszkolaki świat sprzątają, do żółtego wyrzucają” i tym samym wzięły udział w konkursie. Aby przejść do dalszego etapu potrzebujemy Państwa pomocy. Głosować na naszą pracę można od 01.03.2022-03.04.2022 klikając codziennie w link (każdy może oddać dziennie 1 głos).

Aby zagłosować na naszą pracę wystarczy wpisać w wyszukiwarce galerii Golub-Dobrzyń, następnie podać swój adres E-mail, a następnie potwierdzić głos linkiem z otrzymanej wiadomości

 https://dzialajzimpetem.pl/lista-konkurs-2022/

Z góry serdecznie dziękujemy za wszystkie Państwa głosy! J.Włodarczyk


Comments are closed