Drodzy Rodzice!

W związku z trudną sytuacją na Ukrainie nie możemy być obojętni. Od dziś 28 lutego do odwołania w naszym przedszkolu organizujemy zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów. Prosimy zostawiać je w holu przedszkola w obu budynkach w przygotowanych pudłach.

Zbieramy:

• środki opatrunkowe !!! (zwłaszcza na zranienia i oparzenia, przeciwbólowe – leki prosimy zostawić w sekretariacie ),
  • środki do utrzymania higieny dla dorosłych oraz dzieci: mydła, szampony, środki do dezynfekcji, pieluszki jednorazowe, podpaski, pasty do zębów + szczoteczki, chusteczki nawilżane, ręczniki papierowe oraz zwykłe, grube naczynia jednorazowe,
  • koce, śpiwory, maty NOWE ! ,
  • mleko modyfikowane, butelki do mleka,
  • odzież dla dzieci w różnym wieku na aktualną porę roku i obecna pogodę,( NOWE! np. dres, itp.)
  • bieliznę dla dorosłych oraz dzieci – NOWE !,
  • kredki, kolorowanki,
  • batony energetyczne.

Zebrane artykuły zostaną przekazane organizacji, z którą pozostajemy w kontakcie a ta ma pod opieką osoby przewiezione już na teren Polski. Serdecznie dziękujemy.

Ponadto informujemy, że jeśli Państwu będzie tak wygodniej, możecie pozostawiać również wszystko z listy opublikowanej na stronie UM Golub-Dobrzyń, te przekażemy w imieniu Państwa na halę OSiR.