UWOLNIJ KSIĄŻKĘ-BOOKCROSSING

Dzieci z  grupy „Odkrywcy” wraz z wychowawczyniami serdecznie zapraszają  rodziców wraz z dziećmi do udziału w tej ogólnoświatowej akcji „Uwalniania książek”. Idea ta powstała by „uwalniać” książki, a tym samym dawać innym radość z czytania. Na czym to polega? To bardzo proste! Szanowni Państwo jeśli macie w domu książki z bajkami, które przeczytaliście i chcecie się nimi podzielić z innymi, przynieście je do naszego Przedszkola i zostawcie na specjalnie przygotowanym regale w holu przy głównym wejściu. Następnie wybraną przez siebie książkę będzie można zabrać do domu, przeczytać i przynieść z powrotem do przedszkola, odkładając ją na półkę i wypożyczyć kolejną. Celem tej inicjatywy jest popularyzowanie czytania i uczenie naszych dzieci, że dzielenie jest lepsze od posiadania.

Akcja ta realizowana jest obecnie tylko na ulicy Szkolnej. Zapraszamy i dziękujemy – gr. ODKRYWCY wraz z wychowawczyniami