Rekrutacja do przedszkola na nowy rok szkolny

Rekrutacja do Przedszkola na nowy

rok szkolny 2022/2023

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 2 im. Marii Konopnickiej w Golubiu-Dobrzyniu informuje, że w dniach od 01 marca 2022r. do 31 marca 2022r. będą trwały zapisy do przedszkola na nowy rok szkolny 2022/2023.

Wniosek wraz załącznikami można pobrać w sekretariacie przedszkola przy ul. Sienkiewicza 6 lub ze strony internetowej w zakładce rekrutacja do przedszkola 2022.

Zainteresowanych rodziców prosimy o składanie wypełnionej dokumentacji w sekretariacie przedszkola przy ul. Sienkiewicza 6 w godzinach 700-1500

Przypominamy, że deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego składają tylko rodzice dzieci 3-5 letnich już uczęszczających do przedszkola natomiast deklaracja o rocznym przygotowaniu dotyczy dzieci sześcioletnich, które chodzą do naszego przedszkola i w następnym roku szkolnym nadal będą w naszych tzw. „zerówkach”.

Serdecznie zapraszamy.