Jasełka „Motyli” w kościele

W niedzielę- 9 stycznia- dzieci z grupy „Motyle”, przedstawiły przygotowane przez siebie Jasełka, w niezwykłym miejscu, tj. parafialnym kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej, w Dobrzyniu. Mali aktorzy, z naturalnym sobie wdziękiem, starali się jak najlepiej przybliżyć historię narodzin Jezusa, wiernym- zgromadzonym na Mszy św. Nasze przedszkolaki były bardzo podekscytowane występem, co jednak nie przeszkodziło im odważnie odegrać swoich ról. Przedstawienie spotkało się z pozytywnym odbiorem parafian, wyrażonym głośnymi brawami i podziękowaniami ks. Proboszcza, za dostarczenie niezapomnianych i wzruszających chwil.
Naszym ” Motylkom” należą się gratulacje za piękny występ, a rodzicom- podziękowania za wszelką pomoc i wsparcie, aby dzieci mogły wystąpić. Bożena Kalinowska