Wystawa różańcowa

Przez cały miesiąc październik, chętne dzieci ze starszych grup, wykonywały ze swoimi rodzinami, różańce i obrazki maryjne. Celem tego działania było stworzenie z tych prac wystawy maryjnej zatytułowanej ” Przedszkolaki dla Maryi”. Miejscem wystawy był nasz parafialny kościół w Dobrzyniu. Odzew dzieci i rodziców na propozycję takiej wystawy był zaskakująco duży. Pomysłowość i kreatywność naszych przedszkolaków przeszła najśmielsze oczekiwania.
Pięknie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzinom, za chęci i czas poświęcony przygotowaniu tak wspaniałych różańców i obrazków. Ich praca przyczyniła się przede wszystkim do stworzenia wystawy, ale także dała możliwość wspólnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym.
Zachęcamy, aby w przyszłym roku, dołączyć do grona przedszkolaków, które ” dla Maryi” postarają się zrobić coś pięknego. B. Kalinowska


Comments are closed