Pasowanie na przedszkolaka

Minione dwa miesiące były dla naszych najmłodszych przedszkolaków czasem adaptacji do nowych warunków. Często był to dla nich pierwszy kontakt z grupą innych rówieśników. Większość z nich pierwszy raz miała okazję rozstawać się na dłużej z rodzicami. Dzieci poznawały swoje otoczenie, nowe panie, zasady panujące w grupach. Maluszki uczyły się wierszyków, tańców i piosenek. W ostatnich dniach października „Kotki”, Pszczółki” i „Sowy” zaprosili swoich bliskich i zaprezentowali swoje umiejętności. Spotkania były okazją do uroczystego pasowania na przedszkolaków. Każdy z nich mógł zabrać ze sobą do domu upominek w postaci książeczki. Gratulujemy dzieciom pięknych występów a wszystkim życzymy, żeby jak najdłużej była możliwość spotykania się w przedszkolu na wspólnych zabawach i uroczystościach.