Dzień Dziecka – co to był za dzień

Dzień Dziecka w Przedszkolu Publicznym nr 2 im. Marii Konopnickiej był bardzo radosny i pełen niespodzianek. Dzieci uczestniczyły w rozgrywkach sportowych z elementem rywalizacji. Po krótkiej przerwie na lody, młodsi przedszkolacy uczestniczyli w zabawach muzyczno-ruchowych, a sześciolatki wybrały się do miejskiego lasku, gdzie czekała na nich wspaniała przygoda. Dyrektor Przedszkola oraz dzieci bardzo dziękują wszystkim, dzięki którym  udało się wywołać na dziecięcych twarzach tyle uśmiechów. Dziękujemy również Pani wiceburmistrz Róży Kopaczewskiej, która w imieniu własnym oraz Pana burmistrza Mariusza Piątkowskiego złożyła przedszkolakom osobiście najlepsze życzenia. Dostarczone przez Panią wiceburmistrz soki bardzo przydały się po sportowych konkurencjach tym bardziej, że nawet kapryśna ostatnio pogoda sprawiła dzieciom wspaniały, słoneczny prezent. Dziękujemy także innym darczyńcom za lody, bardzo lubiane przez dzieci lizaki, Pani Kasi za gołębie. Paniom odpowiedzialnym za przygotowanie tego dnia i czuwanie na stanowiskach sportowych oraz w czasie innych zabaw na placu przedszkolnym czy w miejskim lasku . To był fantastyczny dzień.