Przegląd Twórczości Ludowej WIELKANOC

Przegląd Twórczości Ludowej -Wielkanoc

Wiele dzieci z naszego przedszkola w marcu wzięło udział w Przeglądzie Twórczości Ludowej WIELKANOC, którego organizatorem był Dom Kultury w Golubiu-Dobrzyniu pod patronatem Burmistrza Miasta Golubia-Dobrzynia. Współorganizatorami były obydwie parafie z naszego miasta. Wszyscy wykonali piękne prace plastycznie w formie przestrzennych kompozycji. Prace Leny Matyjasik, Wiktorii Dobrowolskiej, Kornelii Wojciechowskiej oraz Borysa Kacprzykowskiego zdaniem organizatorów zasłużyły na wyróżnienie. Ci otrzymali upominki natomiast wszyscy pozostali zostali nagrodzeni dyplomami za udział w przeglądzie. Bardzo wszystkim gratulujemy i dziękujemy również w imieniu organizatora za udział, tym bardziej, że wykonane prace zostały przekazane na kiermasz, a środki uzyskane ze sprzedaży na cele charytatywne

.


Comments are closed