Kiermasz „Ciasteczka mocy- źródłem pomocy”

„Razem można więcej”

W niedzielę 7 lutego w dobrzyńskiej parafii odbyła się akcja charytatywna, prowadzona przez wolontariuszy z Dekanalnego Centrum Młodzieży. Polegała ona na sprzedaży pączków, faworków, ciast i ciasteczek parafianom, wychodzącym z kościoła po Maszach świętych. Nasze przedszkole brało czynny udział w tym słodkim przedsięwzięciu. Rodzice, nauczyciele i pracownicy przedszkola upiekli różne słodkości a dzieci z wychowawczyniami przygotowały drobne upominki. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w tę akcję: wolontariuszom DCŚDM za miłą współpracę i nieocenioną pomoc oraz rodzicom, pracownikom przedszkola za przepyszne wypieki oraz wszystkim , którzy zakupili je do niedzielnej kawki. Szczególne podziękowania należą się naszym przedszkolakom z grup „Myszki”, „Biedronki”, Wędrowcy” i „Odkrywcy”, za pracę i serce włożone w przygotowanie przepięknych upominków. Z podziękowaniem za wszelkie dobro – Bożena Kalinowska (która była inicjatorem i na terenie przedszkola koordynatorem tego przedsięwzięcia. Zebrane środki – 2500 tysiąca złotych, zostaną przekazane na wcześniej wskazany cel charytatywny)


Comments are closed