Bardzo ważne

Dyrektor przedszkola w porozumieniu z Sanepidem informuje, że w związku z przypadkiem wystąpienia zarażenia wirusem SARS COV-2 w budynku przedszkola przy ul. Szkolnej 37, wszystkie osoby: dzieci i pracownicy (dotyczy także „zerówek” szkolnych) z budynku przy ul. Szkolnej pozostają pod nadzorem epidemiologicznych. Oznacza to, że obserwujemy się, rodzice obserwują dzieci i w razie niepokojących objawów, temperatury, itp. kontaktujemy się z lekarzem i postępujemy zgodnie z jego wskazówkami. Kto z rodziców przedszkolaków z tego budynku (rodzeństwo z budynku ul. Sienkiewicza także) może zapewnić opiekę swoim dzieciom , pozostawia dziecko do 30.X w domu. Dzieci, które przybędą do przedszkola będą pod opieką nauczycieli, którzy nie przebywają na kwarantannie czy L4. Dzieci i pracownicy z jednej z grup (ul. Szkolna) pozostają do końca października w kwarantannie. Rodzice tych dzieci zostali poinformowani o tym przez pracowników sanepidu osobiście. Grupa ta będzie miała zorganizowaną pracę zdalną.