Nowy Rok Szkolny 2020 – ważne informacje

Drodzy rodzice,

za chwilę rozpocznie się nowy rok szkolny, dla wielu dzieci będzie to być może pierwszy kontakt z naszym przedszkolem albo w ogóle z taką formą opieki, a dla wielu spotkanie po półrocznej przerwie, spowodowanej pandemią. Bardzo prosimy Państwa o wyrozumiałość i cierpliwość, postarajmy się wspólnie tak zorganizować wszystko, by dzieci czuły się bezpiecznie, by mogły mimo wszystko radośnie i beztrosko spędzać czas w przedszkolu.

Tymczasem prosimy rodziców, którzy zostali telefonicznie zaproszeni na zajęcia adaptacyjne o trzymanie się terminów i przekazanych sugestii. W trosce o komfort i bezpieczeństwo podzieliliśmy dzieci i opiekunów na mało liczne grupy. Dla starszych dzieci nie przewidujemy w sierpniu zajęć adaptacyjnych.

Pewne procedury i zasady mamy już wdrożone i przepracowane, ale w okresie od maja do końca sierpnia była ograniczona liczba dzieci, teraz natomiast musimy ponownie przeorganizować niektóre sprawy. Prosimy by śledzić na bieżąco pojawiające się informacje, które będziemy aktualizować na stronie przedszkola. Za chwilę pojawią się zaktualizowane procedury i inne informacje.