Mały miś w świecie wielkiej literatury- projekt Żabek. Kolejne zadania

W grudniu w ramach projektu odwiedziła nas mama Madzi, która przeczytała nam świąteczne opowiadania. Natomiast w styczniu po raz drugi odwiedzili nas uczniowie liceum wraz z mamą Ani. Tradycyjnie przeczytali nam kilka opowiadań. Tym razem dzieci z zainteresowaniem słuchały utworów o babci i dziadku. Tego dnia udaliśmy się też do Szkoły Podstawowej nr 2, gdzie klasa II d pod opieką wychowawczyni Pani Jolanty Klewicz przedstawiły dla nas przedstawienie pt. „Kopciuszek”. Żabki oglądały występ starszych kolegów z wielką uwagą, a uczniowie grali jak prawdziwi aktorzy. Natomiast w lutym zaliczyliśmy kolejny moduł naszego projektu, czyli Bezpieczni z małym misiem. Dzieci przypomniały sobie numery alarmowe, jak wezwać pomoc, jak bezpiecznie się zachowywać, a na podsumowanie naszych zajęć wykonaliśmy wspólny plakat. Nasz miś Wierciołek odwiedził już wszystkie dzieci, ale ruszył w kolejną podróż. Dzieci chętnie zapraszają go do domu, aby czytać wspólnie z rodzicami .
Dziękuję
Karolina Adamczyk