Konkurs logopedyczny

Z Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim nadeszło do naszej placówki zaproszenie do udziału w konkursie logopedycznym pt.: „Zabawy i ćwiczenia oddechowe’. Celem konkursu było wykonanie samodzielnie lub z niewielką pomocą, ”urządzenia”, dzięki któremu przedszkolacy będą mogli wykonać ćwiczenia oddechowe. Postanowiliśmy i w takiej formie spróbować swoich sił i… przystąpiliśmy do działania. Wykonanie „urządzeń” sprawiło nam wiele radości, zanim wysłaliśmy nasze prace na konkurs sami sprawdziliśmy czy wszystko poprawienie działa. Włożony trud się opłacał, gdyż zajęliśmy miejsca na podium. Alicja wykonała płuca, tor przeszkód to praca Mariki natomiast smoka wykonał Borys. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe.

W konkursie swoje prace prezentowały:
Alicja Stefańska – grupa Myszki (II miejsce)

Marika Fryśna– grupa Odkrywcy (III miejsce)
Borys Kujawiński – grupa Naukowcy

Wykonanie prac nadzorowały: