Pasowanie na przedszkolaka w grupie „Kotki” i „Smerfy”

Dnia 22 października odbyła się w naszym przedszkolu pierwsza ważna  uroczystość dla dzieci z grup „Kotki” i „Smerfy”, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola.  Uroczystość rozpoczęła się od powitania zastępcy burmistrza Róży Kopaczewskiej, Pani dyrektor Małgorzaty Brzóski, Rodziców i wszystkich przybyłych gości. Najważniejszymi osobami tego dnia jednak  były dzieci, które przedstawiły krótką część artystyczną, w której zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc, wierszyki, piosenki i tańce. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani , pomagać kolegom i  być dzielnym przedszkolakiem. Ciekawym i niewątpliwie godnym podkreślenia elementem uroczystości stało się zobowiązanie, które złożyli rodzice maluszków z solenną obietnicą „bycia wzorowym rodzicem”. Po złożonej obietnicy, Pani dyrektor  Małgorzata Brzóska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka, a Pani Róża Kopaczewska złożyła dzieciom życzenia z okazji tego święta i wręczyła drobne upominki. Nowym Przedszkolakom życzymy uśmiechu i fajnie spędzonego w przedszkolu czasu!

Kamila Dołęgowska


Comments are closed