Niespodziankowy „Kopciuszek”

Z okazji Dnia Dziecka na przedszkolaków czekały dzisiaj niespodzianki. Pierwszą z nich przygotowało kilka pań nauczycielek wcielając się w rolę i przedstawiając spektakl teatralny pt. „Kopciuszek” . Pani Wioleta Tykałowska była pomysłodawczynią całego przedsięwzięcia i narratorem. Natomiast Panie: Anna Krzyżek- Kopciuszek, Anna Krzeszewska – Książę, Agnieszka Zaporowicz – wróżka, Beata Fydryszewska oraz Iwona Trejderowska – siostry Kopciuszka fantastycznie i w zabawy sposób przekazały dzieciom treść bajki. Byliśmy razem z dziećmi pod wrażeniem. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy udanego występu. Druga niespodzianka była zimna, słodka i smaczna. Dzięki Radzie Rodziców dzieci otrzymały truskawkowe lody. Dziękujemy. Dzieciom życzymy aby każdy dzień był tak radosny i pełen sympatycznych niespodzianek.