Rodzinny piknik biało – czerwony

20 maja 2019 r. odbył się rodzinny piknik biało – czerwony. Swój udział w organizacji tego przedsięwzięcia miała już kolejny raz MiPBP w Golubiu-Dobrzyniu. Wszystkich zgromadzonych na przedszkolnym placu powitała pani dyrektor przedszkola – Małgorzata Brzóska. Panie wiceburmistrz Golubia-Dobrzynia Róża Kopaczewska, dyrektor MiPBP Barbara Wasiluk, zastępca dyrektora ZSM w Golubiu-Dobrzyniu Małgorzata Chojak, kadra przedszkola, rodzice nawet dzieci, wszyscy z niepokojem spoglądali w niebo, czy aura będzie nam sprzyjać. Na szczęście wiatr rozgonił piętrzące się początkowo chmury i mogliśmy oglądać pięknie przygotowane przez grupy: „Naukowców”, „Podróżników”, „Jagódki” oraz „Misie” występy artystyczne. Miłym akcentem był pokaz mody ekologicznej w wykonaniu dzieci z grup: „Myszki” oraz „Pszczółki”. Chętni mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji: zabaw cyrkowych z Clownem Dyziem, aktywności ruchowo-tanecznej -Zumby, malowania twarzy, zajęć artystycznych w kąciku plastycznym czy w malowaniu na folii w plenerze. Dużym powodzeniem cieszyły się loteria fantowa i możliwość poczęstowania się lodami czy kiełbaskami z grilla. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy mięli swój udział w przygotowaniu pikniku oraz tym którzy zechcieli skorzystać z naszej oferty.