Dzień Logopedy

6 marca jest obchodzony Europejski Dzień Logopedy. Tego dnia został rozstrzygnięty nasz wewnętrzny konkurs , który polegał na przygotowaniu przez każdą grupę plakatu, prezentującego ćwiczenia sprzyjające rozwijaniu prawidłowej mowy u dzieci. Plakaty prezentowały się fantastycznie. Były ciekawe, różnorodne, kolorowe. Trudno było zdecydować, które są najpiękniejsze. W każdym budynku wyróżniono po jednej z prac. Decydującym elementem, który przeważył o wyborze tych prac był wkład dzieci włożony w wykonanie plakatu. W każdej z grup zostały również przeprowadzone zajęcia z zakresu profilaktyki logopedycznej przez nasze Panie logopedki. Składamy serdeczne życzenia Pani Ani oraz Pani Beatce z okazji ich święta, życzymy sukcesów w pracy.