Mini Playback Show

Dnia 11.12.2018 po raz pierwszy w naszym przedszkolu odbył się konkurs Mini Playback Show.

Organizatorkami były nauczycielki Beata Fydryszewska, Marta Jasińska i Anna Krzyżek. Podczas imprezy mogliśmy podziwiać osiem występów dzieci – zespołów oraz wykonawców indywidualnych, podczas których wcieliły się w ulubionych artystów. Wykonawcy, prezentowali się na scenie jak prawdziwe gwiazdy estrady. Odzwierciedlenie wybranego artysty w prezentacji utworu oceniało jury w składzie: Anna Florek, Anna Krzeszewska i Aleksandra Ławicka. Widownię mali artyści zachwycali strojem, ruchem scenicznym, rekwizytami, odwagą prezentacji na scenie i znajomością tekstu, również w języku angielskim.Celem imprezy jest rozwijanie zainteresowań muzycznych,umiejętności aktorskich, a także wyrabianie postawy zdrowej rywalizacji pomiędzy uczestnikami, w tym właściwego przeżywania wygranej i porażki. Jury miało „twardy orzech do zgryzienia”. Po burzliwych naradach wyłoniono zwycięzców:

1. miejsce dzieci z grupy ” MOTYLE”  z PP nr 2  z utworem Do nieba, do piekła Blue Cafe
  2. miejsce Nadia Kamińska z grypy „WĘDROWCY” z PP nr 2 jako Andrea Kaden
  3. miejsce chłopcy z grupy „CYTRYNKI” z Gminnego Przedszkola w Ostrowitem z utworem YMCA Village People.

Wszyscy wykonawcy otrzymali dyplomy i słodkie upominki.

Dziękujemy za zaangażowanie dzieciom i ich opiekunom.

Anna Krzyżek