„Pszczółki”z wizytą w bibliotece

Dnia 27.11.2018r. dzieci z grupy „Pszczółki” wybrały się do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Golubiu-Dobrzyniu. Dla większości dzieci była to pierwsza wizyta w bibliotece. Z ogromnym zaciekawieniem oglądały wnętrze biblioteki. Były zadziwione ilością książek przeznaczonych dla nich do oglądania i wspólnego czytania z rodzicami. Pani bibliotekarka przeczytała dzieciom bajeczkę o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia, którą dzieci wysłuchały z wielką uwagą. Dzieci miały też możliwość samodzielnego pooglądania książeczek z baśniami. Opowiadały o tych, które znają. Brały także udział w ciekawych zabawach ruchowych z muzyką. Na koniec wizyty otrzymały zakładki do książek oraz słodkie cukierki. Dziękujemy pani Joannie za tak miłe przyjęcie i poświęcony czas.

Lucyna Baźmirowska