Spotkanie Smerfów i Jagódek z policjantem

W piątek 14 września 2018 roku Smerfy i Jagódki odwiedziła pani aspirant sztabowy Katarzyna Wilangowska. Dzieci były bardzo przejęte tą wizytą, gdyż większości z nich było to pierwsze spotkanie z policjantem. Pani Kasia rozmawiała z dziećmi o bezpiecznym zachowaniu się na drodze, zasadach przechodzenia po pasach oraz działania sygnalizacji świetlnej. Ponadto w bardzo obrazowy sposób wyjaśniła przedszkolakom dlaczego tak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa w samochodzie. Dzieci z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem słuchały pani policjantki. Na zakończenie pani Kasia zaprosiła Smerfy i Jagódki do odwiedzenia Komendy Powiatowej Policji w Golubiu – Dobrzyniu. Bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas oraz przekazaną wiedzę.

Aleksandra Ławicka