Dzień Dziecka – sportowo i tanecznie

W poniedziałkowe przedpołudnie 4 czerwca dzieci z naszego przedszkola, w ramach obchodów Dnia Dziecka, uczestniczyły w spartakiadzie sportowej. Wszystkie grupy brały udział w przygotowanych konkurencjach. Każdy dzielnie walczył o punkty dla swojej grupy, jednak najważniejsza była dobra zabawa. Po części sportowej była jeszcze część muzyczno – taneczna. W trakcie zabaw dzieci odwiedziły bajkowe postaci: osiłek Kłapouchy, bajkowa księżniczka oraz  SpongeBob, którzy złożyli przedszkolakom życzenia osłodzone małym, słodkim „co nieco”. Przy tej okazji Pani dyrektor przedszkola Małgorzata Brzóska wręczyła również nagrody dzieciom wyróżnionym w naszym wewnętrznym konkursie plastycznym „Jestem dobrym przyjacielem”.

Wszystkim dzieciom, nie tylko z naszego przedszkola życzymy samych radosnych chwil każdego dnia.

Paniom z Koła Gospodyń Miejskich – Babki na tacy bardzo serdecznie dziękujemy za odwiedziny i słodką niespodziankę.

Comments are closed