Wyniki konkursu fotograficznego

Bardzo nam miło, że znaleźli się chętni do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym

„Nasz mały (przy) domowy zdrowy ogródek witaminowy”.

W odpowiedzi na tę propozycję wpłynęło 11 prac. Może to niezbyt liczna grupa w porównaniu do liczby naszych przedszkolaków, ale za to prace były piękne, Widać duże zaangażowanie zarówno dzieci jak i rodziców. Bardzo trudno było wyłonić zwycięzcę. Wszystkie prace spełniały kryteria konkursu, dlatego komisja oceniająca dostarczone prace, podjęła decyzję, że wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostaną nagrodzeni w równym stopniu. Bardzo dziękujemy za udział w  i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych!

Podziwiamy zaangażowanie, pomysłowość, poświęcony czas. Serdecznie wszystkim gratulujemy. Nagrody zostaną wręczone uczestnikom do końca maja. A plon konkursu zostanie zaprezentowany niebawem w panelu bocznym naszej strony w zakładce „450-lecie urodzin Anny Wazówny”. Uczestnicy mogą odebrać swoje prace, zdjęcia i albumy w sekretariacie przedszkola po 4 czerwca.

Nagrody wręczone , relacja  tutaj .