Piknik Biało-Czerwony 2018

Dnia 11 maja 2018 r. na terenie boiska Przedszkola Publicznego Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Szkolnej 37 odbył się już po raz czwarty Piknik Biało-Czerwony zorganizowany przy współpracy Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Golubiu-Dobrzyniu.

Wszystkich przybyłych na piknik powitały p. dyrektor przedszkola Małgorzata Brzóska oraz dyrektor MiPBP p. Barbara Wasiluk.

Piknik uświetniła również młodzież z klasy mundurowej Gimnazjum Miejskiego, którą poprowadził kapitan p. Sławomir Żochowski jednocześnie przewodniczący Rady Rodziców naszego przedszkola. Uczniowie zaprezentowali fragment musztry. Zaś każda grupa przedszkolna zaprezentowała jeden element artystycznego występu. Były wiersze, piosenki i tańce sławiące piękno naszego kraju. Na początku występów naszych przedszkolaków Monika Wróblewska z gr. „Podróżnicy” zaprezentowała wiersz napisany przez Panią Wiolettę Tykałowską nauczycielkę przedszkola pt. „Golub-Dobrzyń , zapraszam”

Zgromadzeni goście: Burmistrz Miasta Golubia-Dobrzynia Pan Mariusz Piątkowski, Zastępca Burmistrza Miasta Golubia-Dobrzynia Pani Danuta Malecka,  kierownik MZOO p. Iwona Sipak , przewodniczący Rady Miasta p. Łukasz Pietrzak, Dyrektor Gimnazjum im. Ignacego Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu p. Adam Kałużny oraz członek Komisji Oświaty p. Jarosław Zakrzewski, rodzice i inni członkowie rodzin przedszkolaków nagrodzili gromkimi brawami wszystkie występy.

Było pięknie, biało-czerwono, patriotycznie, rodzinnie i radośnie. Dzieci mogły skorzystać z wielu zabaw oraz atrakcji na świeżym powietrzu,  chętni mogli posilić się lodami oraz kiełbaskami z grilla.

Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym na piknik.

Comments are closed