Wielkanocny konkurs

Wiele dzieci z naszego przedszkola wykonało piękne prace plastyczne na konkurs  organizowany przez Dom Kultury w Golubiu-Dobrzyniu, w ramach XV Przeglądu Twórczości Ludowej. Bardzo dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie. Jest nam miło, że skorzystali Państwo z zaproszenia i licznie wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Prace były piękne, starannie wykonane ale niestety jak każdy konkurs i ten wymagał wyłonienia kilku prac, Jury Domu Kultury wyróżniło pracę Olgi Napolskiej z grupy „Podróżnicy” oraz  Kornelii Grążawskiej z grupy „Pszczółki”. My gratulujemy wszystkim, dziękujemy serdecznie. Prace zostały przekazane przez organizatora na kiermasz, podczas którego wolontariusze przy parafii św. Katarzyny w Dobrzyniu nad Drwęcą sprzedawali je a uzyskane środki przeznaczone zostaną dla osoby zmagającej się z nieuleczalną chorobą.