Pasowanie na przedszkolaka 2017

W minionych dniach w naszym przedszkolu  miały miejsce pierwsze, bardzo ważne dla dzieci z pięciu grup i ich bliskich uroczystości.  W tych ważnych dniach dzieciom i nam towarzyszyli również Pan burmistrz Mariusz Piątkowski, Pni wiceburmistrz Danuta Malecka oraz Pani Marta  Jaworska.  „Krasnale”, „Pszczółki”, „Kotki”, „Papugi”  i „Smerfy” przygotowały  okolicznościowe występy. Pięknie śpiewali, recytowali wiersze, pląsali tanecznym krokiem. Nikt nie miał wątpliwości, że wszyscy zasługują na miano prawdziwych przedszkolaków. Dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenia a rodzice ważne ślubowanie.Niejednemu rodzicowi zakręciła się łezka w oku z dumy i ze wzruszenia. Dzieci otrzymały gromkie brawa, życzenia, drobne upominki oraz gry i słodkości dla grupy od przedstawicieli organu prowadzącego- UM w Golubiu-Dobrzyniu. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie. Paniom i dzieciom gratulujemy pięknych występów. A jest czego gratulować, zachęcamy do obejrzenia poniższych relacji fotograficznych.