Dzień Dziecka 2017

Przedstawienie o Smerfach to była tylko cześć niespodzianki z okazji święta dzieci. Po spektaklu Pani dyrektor przedszkola Małgorzata Brzóska złożyła w imieniu nas dorosłych wszystkim przedszkolakom  serdeczne życzenia. Również Pani Danuta Malecka w imieniu własnym oraz Pana  burmistrza Mariusza Piątkowskiego życzyła dzieciom dużo radości i uśmiechu. Ponadto Pani wice burmistrz przekazała kupony uprawniające do skorzystania przez dzieci z atrakcji podczas pikniku w dniu 3 czerwca przy nowej hali sportowej, którego współorganizatorem będzie UM w Golubiu-Dobrzyniu. Poczęstowała przedszkolaków słodkościami w kształcie smerfów. W dalszej części spotkania Pani Ania Florek i Pan Michał zaprosili wszystkich obecnych, nie tylko dzieci, do wspólnej zabawy przy muzyce.  Mimo braku słońca w tym dniu, gorące rytmy oraz radosny nastrój rozgrzał dzieci a po tańcach czekały na nich lody i inne słodkości. Wiemy, że słodycze nie są zbyt zdrowe, ale za to jakie smaczne a Dzień Dziecka jest w końcu raz w roku. Życzymy wszystkim dzieciom, by każdy dzień był tak radosny i pełen miłych niespodzianek jak ten. Dziękujemy wszystkim.