Dzieci z gr. „Pszczółki” i „Papugi” na zajęciach w bibliotece

Dnia 28 kwietnia 2017 r. dzieci z gr. ” Pszczółki” i „Papugi” uczestniczyły w literacko-edukacyjnym spotkaniu dla szkół podstawowych i przedszkoli w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Golubiu-Dobrzyniu, które prowadziła Pani Joanna Metel – Peplińska.Tematem lekcji bibliotecznej było: „Co to znaczy?” i inne odpowiedzi na trudne pytania – Grzegorza Kasdepke. Dzieci dowiedziały się co znaczą niektóre trudne określenia oraz poznały odpowiedzi na inne trudne pytania, np. co to znaczy? – „Biec jak na skrzydłach”, „Leżeć brzuchem do góry”, „Maczać w czymś palce”. Ponadto, przedszkolacy wesoło się bawiły. Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

Ewa Zielińska,  Sylwia Bolewska