Dzieci z gr. „Żabki” ponownie na zajęciach w bibliotece

Dnia 26 kwietnia 2017 r. dzieci z gr. ” Żabki” uczestniczyły w literacko-edukacyjnym spotkaniu dla szkół podstawowych i przedszkoli w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Golubiu-Dobrzyniu, które prowadziła Pani Joanna Metel – Peplińska.Tematem lekcji bibliotecznej było: „Co to znaczy?” i inne odpowiedzi na trudne pytania – Grzegorza Kasdepke.Pani Joanna przedstawiła również drugą książkę w/w autora pt. „Powrót Bartusia, czyli co to znaczy… po raz drugi.” Dzieci dowiedziały się co to znaczy „mieć mleko pod nosem”, ” latać jak na skrzydłach „, „maczać w czymś ręce”, ” wiercić dziurę w brzuchu”. Wysłuchały fragmentu książki „Bajki pełne marzeń”, brały udział w różnych zabawach i konkursach. Spotkanie było bardzo interesujące i pouczające. Bardzo dziękujemy za zaproszenie.