A tak minął wrzesień w grupie ,,Krasnale”

Pierwszy miesiąc edukacji przedszkolnej to dla Naszych ,, Krasnali” czas adaptacji i czas pełen wrażeń. W ciągu tego miesiąca wiele się wydarzyło :-). Przez ostatnie tygodnie dzieci poznawały przedszkole, swoje Panie, kolegów i koleżanki. Starały się zapamiętać imiona swoich rówieśników. Uczyły się odpowiednich zasad panujących w grupie. Wdrażane były do szanowania zabawek i odkładania ich na właściwe miejsce. Uczyły się czynności samoobsługowych jak również poznały ,, leżaczki” na których sobie wypoczywają i słuchają relaksacyjnej muzyki 🙂 . 23 września zawitała do Nas Pani jesień dlatego też rozmawialiśmy o jesiennych darach, owocach sadu oraz o zwierzętach , które przygotowują się do zimy. Podczas wrześniowych spacerów szukaliśmy darów Jesieni , odkrywaliśmy też uroki Naszego przedszkolnego placu. Dzieci uczyły się prawidłowego posługiwania klejem, farbą, plasteliną. Poznały różne techniki pracy. Usprawniały swoje palce i dłonie poprzez różne działania plastyczne. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w różnych zabawach ruchowych i muzycznych.

We wrześniu Świętowaliśmy w Naszej grupie Dzień Przedszkolaka, Dzień Chłopaka, Dzień Uśmiechu jak również urodzinki 🙂 Agnieszka Zaporowicz, Aleksandra Mirowska