Drodzy Rodzice – BARDZO WAŻNE

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 2 im. Marii Konopnickiej w Golubiu-Dobrzyniu w porozumieniu z Organem Prowadzącym przedszkole planuje rozpocząć opiekę nad dziećmi przedszkolnymi nie wcześniej niż 11 maja 2020 r.

Jednocześnie informujemy, że mimo spełnienia wszystkich wymagań i wytycznych MEN i GIS nie jesteśmy w stanie zagwarantować podstawowego warunku w walce i zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronawirusa, czyli dystansu. (bezpiecznej, zalecanej odległości między ludźmi).

Na chwilę obecną zapewnienie zalecanego na całym świecie dystansu w warunkach przedszkolnych wydaje się dla nas nieosiągalne. Mimo wszystko, do czasu otwarcia przedszkola postaramy się znaleźć rozwiązanie tej budzącej w nas niepokój sytuacji.

Jeśli macie Państwo pytania związane z działalnością przedszkola, prosimy o wysyłanie wiadomości na mail na adres przedszkola   przedszkole2gd@golub-dobrzyn.pl

Na temat dalszych naszych działań zmierzających do przywrócenia działalności przedszkola będziemy Państwa informować na bieżąco w mediach internetowych miasta i przedszkola.

Wkrótce na stronie przedszkola pojawi się także procedura bezpieczeństwa, z którą zainteresowani rodzice będą zobowiązani się zapoznać.

Małgorzata Brzóska

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu