Gdyby zabrakło pomysłów… przypominamy i zachęcamy

Spotykamy się z wyjątkową sytuacją, która dotychczas nie miała miejsca. Postaramy się podpowiadać, sugerować , inspirować. W tym celu utworzyliśmy specjalnie blok w bocznym panelu „Z dzieckiem w domu”. Jesteśmy otwarci na współpracę i wymianę pomysłów. Ci , którzy zechcą się podzielić z nami i innymi rodzicami swoimi pomysłami na spędzanie ciekawie czasu mogą wysłać nam informacje na adres nietypowasytuacja@wp.pl . Można nam wysyłać także zdjęcia, na których będą wytwory Państwa dzieci lub wspólne zabawy, wykonane w tych dniach. Jeśli w e mailu będzie zgoda na publikację takiego zdjęcia, zamieścimy je również na stronie. Zapraszamy do zabawy. Myślimy, że dla dzieci będzie to motywacja do pracy, jeśli efekty swoich wysiłków zobaczą na stronie.