„Krasnale” w świecie książek

W ostatnim czasie grupa „Krasnale” realizowała projekt dotyczący książek. Jego celem było było budzenie zainteresowań czytelniczych poprzez poznawanie utworów literatury dziecięcej, samodzielne oglądanie książek, poznanie ich budowy, sposobu powstawania oraz wdrażanie do ich poszanowania. Przez cały okres pobytu w przedszkolu dzieci budują poczucie, iż książki są ważne zarówno dla nich jak i dla dorosłych.
Dziękujemy mamom Martynki i Jasia, które odwiedziły nas w przedszkolu i zaprezentowały wszystkim dzieciom wybrane pozycje. Dziękujemy mamie Alka za przemiłe przyjęcie nas w księgarni i opowiedzenie o tym, co można w niej kupić. Zachęcamy bliskich naszych przedszkolaków do odwiedzin i czytania ulubionych książeczek w ciągu całego roku szkolnego. Takie wizyty sprawiają nam wiele radości 🙂  Anna Krzyżek