Piękna Polska …

Nadesłane na ogłoszony przez nas wewnętrzny konkurs albumy, przedstawiają piękno naszego kraju. Cieszy nas bardzo, że dzieci mają okazję poznawać różne zakątki Polski. Mamy świadomość, że zdjęcia nie ukażą nakładu pracy włożonej w wykonanie albumów, a tym bardziej piękna naszej Ojczyzny. Chcemy jednak zaprezentować w tym miejscu wybrane strony z dostarczonych albumów jako dowód, że już najmłodsi przedszkolacy poznają różne zakamarki Polski i o każdej porze roku. Dzieci z rodzicami odwiedzają różne środowiska i rejony: las, góry, tereny nadmorskie, miasta, miasteczka czy wsie, zwiedzają zamki, wędrują po szlakach turystycznych, itp. Gratulujemy i zainspirowani pięknymi zdjęciami zaczynamy planować wakacyjne podróże.Zapraszamy do obejrzenia albumu nr 1 i albumu nr 2.