„Kot w butach” u „Pszczółek”

Dnia 10.12.2018r. grupę „Pszczółki” odwiedziła mama Boryska, która przeczytała dzieciom książeczkę pt. „Kot w butach”.  Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały przygód  bajkowego kota i jego właściciela.  Dzieciom bajeczka bardzo się  podobała. Zgodnie przyznały, że chciałyby mieć mówiącego ludzkim głosem i sprytnego kota. Pani Ewelina przyniosła również ze sobą ulubioną książeczkę synka o dinozaurach oraz encyklopedię dla dzieci, w której można znaleźć różne ciekawostki. Po przeczytaniu bajki dzieci mogły obejrzeć przyniesione książeczki. Na koniec mama Borysa poczęstowała dzieci słodkimi lizaczkami. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i słodkie niespodzianki. Serdecznie zapraszamy kolejnych rodziców do czytania dzieciom.

Lucyna Baźmirowska