Pasowanie na przedszkolaka 2018

Dnia 19 października 2018 roku dzieci z grup „Kotki” i „Smerfy” brały udział w uroczystości Pasowania na przedszkolaka. Było to niezwykle ważne wydarzenie, gdyż od tego momentu dzieci stały się pełnoprawnymi przedszkolakami. Na uroczystość przybyło szereg znamienitych gości, a mianowicie: Pani v-ce burmistrz Danuta Malecka, Pani dyrektor Małgorzata Brzóska i Rodzice, jednak najważniejszymi osobami tego dnia były dzieci. Maluchy przygotowały piękne przedstawienie, zaprezentowały to, czego nauczyły się do tej pory w przedszkolu. Po przedstawieniu programu artystycznego przygotowanego na tę okazję i złożeniu przysięgi Pani dyrektor przystąpiła do pasowania każdego dziecka na przedszkolaka, a Pani v-ce burmistrz złożyła dzieciom życzenia z okazji tego święta i wręczyła drobne upominki.
Nowym Przedszkolakom życzymy uśmiechu i fajnie spędzonego w przedszkolu czasu!

Podobne uroczystości odbyły się również w grupie „Krasnale” – 23.10 „Pszczółki”– 24.10 i „Sowy”25.10

Aleksandra Ławicka