Grupa ,,Jagódki” z wizytą w gabinecie weterynaryjnym

Dnia 19.10.2018 r grupa ,,Jagódki” wybrała się na pieszą wycieczkę do gabinetu weterynaryjnego. Pani weterynarz powiedziała dzieciom czym się zajmuje, jak leczy zwierzęta, zapoznała z przyrządami jakimi je bada. Każde chętne dziecko mogło posłuchać jak bije serduszko psa a jak kota. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały o tym jak należy opiekować się swoimi pupilami, na co one chorują, jak je karmić aby były zdrowe i chętne do zabawy, czego nie wolno pod żadnym pozorem robić. Zwróciła uwagę na zasadę przestrzegania higieny po zabawie. Dzieci zobaczyły jak Lekarz weterynarii p. Ania opiekuje się chorym pieskiem jak podaje mu kroplówkę. Na zakończenie w ramach podziękowania dzieci wręczyły Pani doktor album ze swoimi pracami plastycznymi, który będzie zdobił gabinet a Pani doktor poczęstowała dzieci przepysznymi cukiereczkami:-) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani Ani za za miłe spotkanie i poświęcony czas.

Agnieszka Zaporowicz