Pożegnanie sześciolatków

20 czerwca nasze sześciolatki z grup : „Wędrowcy”,”Podróżnicy” i „Odkrywcy” razem ze swoimi rodzicami zaprosili wszystkich pracowników przedszkola by w sposób uroczysty  pożegnać się z nimi i z przedszkolem. Panie  nauczycielki przygotowały wspaniałe występy a dzieci prezentowały się na scenie jak prawdziwi artyści. Doceniamy wysiłek wszystkich, którzy przygotowali tak piękne pożegnanie. Bardzo podobały się nam wszystkie piosenki, wiersze, tańce, wspaniałe przedstawienie cyrkowe. Dziękujemy rodzicom za ciepłe słowa. Nam również było miło współpracować z taką wspaniałą grupą ludzi, których wsparcie i pomoc często odczuwaliśmy.

Dzieciom gratulujemy wspaniałych występów i życzymy samych sukcesów w szkole. Powodzenia.