„Smerfastyczny” Dzień Dziecka

1 czerwca nasze wszystkie przedszkolaki miały okazję do wspólnego spotkania w ogrodzie przedszkolnym. Czekała tam na nie bardzo miła niespodzianka – przedstawienie z udziałem Smerfów. Głównym pomysłodawcą, reżyserem i sprawcą tego wydarzenia była Pani Maria Jakubowska. W aktorów wcielili się: Pani  Danuta Malecka , Pani Paulina Chylińska – Boczek , Pani Izabela Jasińska, Pani Ewelina Badowska, Jakub Boczek , A. Boczek oraz Panie Karolina Jankowska, Sylwia Bolewska i Dorota Kamińska. O scenografię i elementy strojów zadbały Panie Dorota Wilczewska, Violetka Piontkowska oraz Iwona Grążawska. Przedstawienie nam wszystkim bardzo się podobało. Gratulujemy wszystkim, którzy mieli udział w jego realizacji. W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy.